Homes in Matteson

84 homes · 1 filter applied
Price range
No min No max
$0$500k$1M$1.5M$2M+
Bedrooms
Bathrooms
Home type
Active
$295,000
3 bd · 3 ba · 2,500 sqft
4112 Sunset Road
Matteson, IL
Active
▼ $10,000
$199,900
3 bd · 2 ba · 1,455 sqft
3919 214th Street
Matteson, IL
Active Under Contract
$315,000
4 bd · 4 ba · 2,312 sqft
232 Highland Road
Matteson, IL
Active
▼ $7,000
$161,000
3 bd · 2 ba · 1,350 sqft
21142 Locust Street
Matteson, IL
Active
▼ $5,000
$274,900
4 bd · 2 ba · 1,275 sqft
722 Kostner Avenue
Matteson, IL
Active
▼ $41,000
$267,000
4 bd · 3 ba · 1,909 sqft
25 Pheasant Road
Matteson, IL
Active
▼ $61,000
$328,000
4 bd · 3 ba · 2,471 sqft
6216 Pond View Drive
Matteson, IL
Active
▼ $25,000
$263,000
4 bd · 3 ba · 1,917 sqft
156 Cloverleaf Road
Matteson, IL
Active Under Contract
$244,900
3 bd · 1 ba · 1,200 sqft
953 Dartmouth Avenue
Matteson, IL
Active
$329,900
4 bd · 3 ba · 1,999 sqft
6616 Old Plank Boulevard
Matteson, IL
Active
▼ $10,000
$259,900
3 bd · 3 ba · 1,781 sqft
829 Academy Avenue
Matteson, IL
Active Under Contract
$515,000
4 bd · 5 ba · 3,607 sqft
6030 Colgate Lane
Matteson, IL
Active Under Contract
$209,900
4 bd · 2 ba · 1,285 sqft
3817 216th Place
Matteson, IL
Active
▼ $10,000
$224,000
4 bd · 2 ba · 1,256 sqft
4242 Pinewood Lane
Matteson, IL
Active Under Contract
$237,500
4 bd · 2 ba · 1,611 sqft
5943 Woodgate Drive
Matteson, IL
Active
$330,999
3 bd · 3 ba · 1,840 sqft
322 Central Avenue
Matteson, IL
Active Under Contract
$260,000
3 bd · 2 ba · 1,294 sqft
534 Quail Run Road
Matteson, IL
Active Under Contract
$479,900
5 bd · 4 ba · 4,855 sqft
822 Tall Grass Trail
Matteson, IL
Active Under Contract
$119,000
5 bd · 3 ba · 1,700 sqft
3812 216th Street
Matteson, IL
Active Under Contract
$299,000
3 bd · 2 ba · 1,641 sqft
21223 Alessandra Drive
Matteson, IL
Active
$249,900
3 bd · 1 ba · 1,267 sqft
920 Central Avenue
Matteson, IL
Active
▼ $29,000
$470,000
4 bd · 4 ba · 3,500 sqft
21218 Shannon Avenue
Matteson, IL
Active Under Contract
▼ $18,500
$166,500
3 bd · 1 ba · 1,365 sqft
6005 Woodgate Drive
Matteson, IL
Active Under Contract
$325,000
4 bd · 3 ba · 2,632 sqft
739 Kostner Avenue