Homes in Chicago Ridge

28 homes · 1 filter applied
Price range
No min No max
$0$500k$1M$1.5M$2M+
Bedrooms
Bathrooms
Home type
Active
▼ $2,500
$147,500
2 bd · 2 ba · 1,000 sqft
7100 99th Street #204
Chicago Ridge, IL
Active
$209,000
2 bd · 1 ba · 900 sqft
7101 Oconnell Drive #2C
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$135,000
2 bd · 2 ba · 861 sqft
6135 Marshall Avenue #301
Chicago Ridge, IL
Active
$185,000
2 bd · 2 ba · 1,000 sqft
7008 Oconnell Drive #101
Chicago Ridge, IL
Active
$205,000
2 bd · 2 ba · 917 sqft
10710 Central Avenue #3D
Chicago Ridge, IL
Active
$269,999
3 bd · 3 ba · 1,476 sqft
7057 100th Street
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$159,900
2 bd · 1 ba · 850 sqft
10437 Natoma Avenue #4
Chicago Ridge, IL
Active
$189,900
2 bd · 2 ba · 1,000 sqft
7112 99th Street #309
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$158,500
2 bd · 1 ba
10437 Natoma Avenue #11
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$165,000
2 bd · 1 ba · 1,100 sqft
10310 Ridgeland Avenue #208
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
▼ $32,100
$187,900
2 bd · 2 ba · 1,100 sqft
7006 W 98th Street #1B
Chicago Ridge, IL
Active
$135,000
2 bd · 1 ba
6708 W 107th Street #3C
Chicago Ridge, IL
Active
▼ $10,000
$164,900
2 bd · 2 ba · 1,150 sqft
9654 Nottingham Avenue #2C
Chicago Ridge, IL
Active
$190,000
2 bd · 2 ba · 1,100 sqft
7008 Oconnell Drive #201
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
▼ $1,000
$213,900
2 bd · 2 ba · 1,100 sqft
10512 S RIDGE COVE Drive #31C
Chicago Ridge, IL
Active
$199,000
2 bd · 2 ba · 1,150 sqft
9654 NOTTINGHAM Avenue #1C
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$134,950
1 bd · 1 ba · 750 sqft
9721 S Harlem Avenue #2D
Chicago Ridge, IL
Pending
$209,000
2 bd · 2 ba · 1,100 sqft
9800 Sayre Avenue #1C
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$219,500
2 bd · 2 ba · 1,343 sqft
9645 S Harlem Avenue #3G
Chicago Ridge, IL
Pending
$192,000
2 bd · 2 ba · 18,497 sqft
10532 Ridge Cover Drive #27A
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$210,000
2 bd · 2 ba · 1,100 sqft
10538 Central Avenue #2S
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
▼ $46,000
$164,000
1 bd · 1 ba · 1,100 sqft
10620 S CENTRAL Avenue #1A
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
$209,000
2 bd · 2 ba · 1,100 sqft
10620 Central Avenue #2A
Chicago Ridge, IL
Active Under Contract
▼ $5,000
$204,000
2 bd · 2 ba · 1,100 sqft
10620 S Central Avenue #3B
Chicago Ridge, IL
Talk to an agent